134

КМПБ

Ласкаво запрошуємо!

Шановні кременчужани!

Відкриваючи сайт міського пологового будинку  сподіваюсь, що більш ніж 40-річний досвід досягнення декількох поколінь лікарів акушерів-гінекологів, педіатрів - неонатологів, анестезіологів-реаніматологів, лікарів - лаборантів та інших медпрацівників, що працюють в відділеннях і структурних підрозділах закладу стануть більш доступними жіночому населенню.

З тих пір, як на практиці реалізується міська Програма розвитку перинатальної допомоги затверджена міським  головою О.М.Бабаєвим міський пологовий будинок знаходиться на шляху до перетворення в регіональний Перинатальний центр з надання висококваліфікованої допомоги підліткам, вагітним, роділлям, породіллям , новонародженим та гінекологічним хворим на найвищому рівні. У нас є прекрасна матеріальна база, висококваліфікований медичний персонал та найсучасніше медичне обладнання. Медична допомога надається на європейському рівні на принципах доказової медицини.

Я з вдячністю сприйму Ваші оцінки нашої нелегкої роботи по охороні здоров»я материнства та дитинства. Адже ми працюємо для Вас.

З повагою

Головний лікар міського

пологового будинку,

Заслужений лікар України

Я.Д. Прокопчук

 

Кременчугский роддом, родильный дом, кременчуг, кременчуцький пологовий будинок, Кременчуцький міський пологовий будинок