134

Про нас

Кременчуцький міський пологовий будинок

Кременчуцький міський пологовий будинок «Лікарня доброзичлива до дитини» є передовим закладом з надання висококваліфікованої допомоги жінкам та новонародженим. Пологовий будинок надає спеціалізовану допомогу жителям Кременчука, Кременчуцького, Глобинського, Козельщинського та інших районів області.

 

Пологовий будинок має в своєму розпорядженні сучасну апаратуру для лікування та діагностики гінекологічних захворювань, надання допомоги породіллям та новонародженим.

 

Допомога надається на передових засадах доказової медицини, за допомогою сучасних методик та розробок світової медицини. Лікарі пологового будинку невпинно підвищують свою кваліфікацію, приймаючи участь у наукових конференціях, як всеукраїнських так і міжнародних.

Пологовий будинок має лікувальну базу на 196 акушерсько-гінекологічних ліжок з амбулаторно-поліклінічним прийомом.

 

Клінічні відділення щороку надають високоспеціалізовану допомогу більш ніж 7000 хворим з різними акушерсько-гінекологічними та есктрагенітальними захворюваннями. В пологовому будинку проводиться близько 3000 пологів в рік, близько 1000 різних гінекологічних операцій.

 

 

В 2002 році експертами WHO UNISEF пологовому будинку було присвоєне звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».

 

Кременчугский роддом, родильный дом, кременчуг, кременчуцький пологовий будинок, Кременчуцький міський пологовий будинок